O nas

Pierwszym założycielem i właścicielem firmy Fischer był Tadeusz Kubuj. Firma funkcjonowała na rynku przez ok. 30 lat. Dziś firma działa pod nazwą Fischer Krzysztof Bogdański.

Zakład Produkcyjny Fischer Krzysztof Bogdański istnieje od czerwca 2012 roku. Technologie produkcji całego sprzętu przejęliśmy po starej firmie Fischer. Zajmujemy się produkcją szerokiego asortymentu wędkarskiego od błystek wahadłowych po podpórki, sprzęt zimowy i inny drobny osprzęt. Sprzęt, który produkujemy zyskał przez lata uznanie wędkarzy w całym kraju. Nasze produkty są tradycyjne, proste a zarazem funkcjonalne co sprawia, że każdy wędkarz będzie zadowolony z ich użytkowania jak i wykonania. Dzięki temu może miło spędzić czas, relaksując się przy wędkowaniu.

 By sprostać Państwa oczekiwaniom, ciągle ulepszamy dotychczasowe wzory, aby zapewnić jak najwyższą jakość a jednocześnie prostą obsługę naszego sprzętu. Naszym celem jest wprowadzenie nowego asortymentu, rozwój firmy a przede wszystkim zadowolenie klientów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy

Krzysztof Bogdański